We wtorek, 28 lutego w Warszawie w barze Dziekanat 161 przy ulicy ul. Nowoursynowskiej 161L odbędzie się Appspirina mini - kolejny event z cyklu bezpłatnych warsztatów organizowanych przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl. Warsztaty będą dotyczyć Google TV a prowadzić je będzie Łukasz Anwajler z firmy code quest. Łukasz opowie jak programować na GoogleTV, co jest potrzebne by zacząć oraz wskaże dobre praktyki. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Warszawski event ma pokazać inną twarz programowania na Androida. MobileDeveloper.pl, znani z organizacji konferencji Cracow.mobi oraz Appspirina realizują nim plan zorganizowania serii warsztatów z programowania urządzeń mobilnych, które będą odbywać się w różnych miastach Polski. Celem wydarzeń jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności developerów. W najbliższym czasie organizatorzy ogłoszą szczegóły kolejnych warsztatów, warszawskiego dotyczącego mobile web (12 marca) oraz poznańskiego przybliżającego programowanie na iOS.

Całość będzie prowadzona w języku angielskim.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBVV05yNjdKVE84WDgwd1VGc1JsSlE6MQ

Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.mobiledeveloper.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)