WeSave.pl, agregator zakupów grupowych, rozpoczął współpracę z jednym z najpopularniejszym serwisów w branży – Citeam.pl z 2,4 mln realnych użytkowników.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Do grona portali oferujących zakupy grupowe za pośrednictwem agregatora WeSave.pl dołączył serwis Citeam.pl. Według najnowszych badań Megapanel PBI/Gemius portal Citeam.pl ma już 2,4 mln realnych użytkowników, co plasuje go na II miejscu wśród największych serwisów działających w branży. Współpraca WeSave z nowym partnerem zwiększa dzienną liczbę wartościowych ofert o 170, a portalowi Citeam.pl pozwala poszerzyć dotarcie o dużą grupę zaangażowanych odbiorców.

WeSave.pl to działający od 8 miesięcy agregator ofert zakupów grupowych, który już teraz notuje co miesiąc średnio 150 tys. użytkowników generując ponad pół miliona wyświetleń. Agregator gromadzi obecnie oferty z 45 polskich portali zakupów grupowych. Pod koniec 2011r. WeSave.pl wprowadził nowatorski system o nazwie DealClicks, który jest  pierwszą w Polsce, a drugą w Europie tego typu usługą. System umożliwia oferentom zakupów grupowych, takim jak Citeam.pl, ale także mniejszym: Megabon.pl czy Warsawdeal.pl, efektywne promowanie swoich ofert na WeSave.pl i  na innych agregatorach korzystających z DealClicks. Mechanizm premiuje graczy, których oferty cieszą się dużym zainteresowaniem, lecz uniemożliwia sztuczne podbijanie rankingu czy jakąkolwiek ingerencję w jego działanie. Tym samym znosi bariery dla nowych, wchodzących na rynek oferentów i daje wszystkim uczestnikom równe szanse w promowaniu swoich ofert, a użytkownikom wygodę w dokonywaniu zakupów.

Więcej informacji na temat WeSave.pl i uruchomionego przez agregator systemu hierarchizacji ofert DealClicks znajduje się w tekście dostępnym na stronie: http://blog.wesave.pl/jak-zintegrowac-rynek-zakupow-grupowych-w-polsce/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)