27 lutego 2012 roku ukazał się najnowszy, szósty numer magazynu eKomercyjnie.pl. Partnerem wydania jest platforma iStore.pl. Magazyn można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać online poprzez aplikację issuu.com.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

eKomercyjnie.pl to miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów internetowych, dostawców usług elektronicznych, twórców rozwiązań dla e-handlu oraz do wszystkich osób zainteresowanych branżą e-commerce. Znajdziecie tu informacje o najciekawszych trendach na rynku zakupów online, zestawienie najnowszych funkcjonalności platform sklepowych, inspirujące wywiady oraz artykuły przedstawiające różne spojrzenia na rynek zakupów i usług online.

W najnowszym numerze prezentujemy trzy obszerne wywiady: z Justyną Dziegieć i Michałem Cortezem – menagerami sklepu odzieżowego Answer.com, Arturem Jedlińskim ze sklepu z grami planszowymi Rebel.pl oraz Martą Krauze – dyrektorem serwisu zakupów grupowych Citeam.pl. Szczególnie polecamy felieton Marcina A. Dobkowskiego o tym, kto rządzi w sieci oraz artykuł Krzysztofa Bartnika na temat zakupów w subskrypcji, bardzo modnego trendu na zachodnim rynku e-commerce, który zaczyna wkraczać do Polski.

Jak zwykle w magazynie eKomercyjnie.pl nie brakuje praktycznych poradników dla właścicieli sklepów internetowych. Łukasz Plutecki prezentuje metody tworzenia skutecznej strategii dla kampanii Google Adwords. Piotr Krupa wyjaśnia sposób działania wiadomości triggerowanych w kampaniach e-mail marketingowych. Z kolei Dawid Marut porusza bardzo ważny temat zwrotów i reklamacji w handlu na odległość. A na deser - felieton Roberta Janeczka pt. "Kogo uderzy Niewidzialna Ręka Rynku".

Zapraszamy do lektury. Dużo praktycznej wiedzy o e-handlu gwarantowane!

Link do pobrania: http://www.ekomercyjnie.pl/szosty-numer-magazynu-ekomercyjnie-pl-zapraszamy-do-lektury/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)