ECDF już po raz kolejny okazał się najskuteczniejszą firmą pozyskującą unijne dotacje. W najnowszym rankingu opiniotwórczego czasopisma „Fundusze Europejskie" poznańska firma zajęła pierwsze miejsce pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach najpopularniejszego wśród przedsiębiorców Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG) oraz w ramach cieszącego się dużym zainteresowaniem działania 8.1 POIG.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W corocznym zestawieniu „Funduszy Europejskich” klasyfikowane są najlepsze firmy doradcze pozyskujące dotacje unijne. W tegorocznej edycji rankingu, podsumowującego wyniki firm konsultingowych za 2011 r., ECDF zajął pierwsze miejsce pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach POIG, czyli najpopularniejszego programu wspierającego rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw oraz konkurencyjność polskiej gospodarki.

W najnowszym rankingu ECDF potwierdził także swoją pozycję najskuteczniejszej firmy pozyskującej dofinansowanie w ramach działania 8.1 POIG, czyli dla nowych e-biznesów, zajmując pierwsze miejsce zarówno pod względem liczby projektów, jak i wysokości dotacji. Tylko w zeszłym roku firma pozyskała unijne wsparcie dla 51 startupów na łączną sumę dofinansowania sięgającą 24 mln zł. Do tej pory ECDF uzyskał dotacje dla ponad 130 projektów z działania 8.1 POIG. Swoje doświadczenie w tym zakresie ECDF wykorzystuje także organizując „Konkurs na e-biznes”, którego laureat może liczyć na kompleksowe wsparcie w zdobyciu dofinansowania w ramach działania 8.1 POIG.

ECDF zajął drugie miejsce pod względem liczby dofinansowanych projektów w klasyfikacji ogólnej oraz w kategorii pozyskiwania dofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Już kolejny raz udowadniamy, że ECDF to bardzo skuteczna firma pozyskująca dofinansowanie z UE. Od lat jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych firm konsultingowych, a jeśli chodzi o wybrane działania, jak na przykład 8.1 POIG praktycznie nie ma dla nas konkurencjimówi Mariusz Kłobucki, prezes zarządu ECDF.Od początku naszą działalność koncentrujemy na wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby wciąż poszerzamy zakres usług i dzisiaj, oprócz pozyskania dotacji, zapewniamy rozliczanie dofinansowania, prowadzenie księgowości, porady prawne, wsparcie inwestycyjne, a nawet przeprowadzanie badańdodaje Mariusz Kłobucki.

ECDF zajął także trzecie miejsce pod względem liczby projektów i wysokości dofinansowania w ramach działania 4.3 Kredyt technologiczny.

Więcej o rankingu w najnowszym wydaniu magazynu „Fundusze Europejskie”.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)