Myślisz o własnej działalności gospodarczej i chcesz się przekonać czy to dobry pomysł? Weź udział w konkursie na najlepszy pomysł na biznes w ramach projektu „AKADEMIA MŁODEGO BIZNESU". Jak to zrobić? To proste. Po pierwsze wypełnij i wyślij do nas fiszkę zgłoszeniową którą znajdziesz na stronie www.technopark.kielce.pl

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Z osób które do 6 kwietnia 2012 r. prześlą najlepsze opisy własnego pomysłu biznesowego, komisja konkursowa wybierze 40 osobową grupę, która weźmie udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach (łącznie 30 h). Poprowadzą je specjaliści, którzy wiedzą wszystko o zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. Powiedzą jak napisać profesjonalny biznesplan, ostrzegą przed pułapkami, które mogą czekać na niedoświadczonych biznesmenów. Ponad to uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie reklamować swoją firmę i jak chronić swój pomysł biznesowy.

Pierwsza część zajęć odbędzie się w siedzibie organizatora (Inkubator Technologiczny). Druga część podczas wyjazdów szkoleniowych, gdzie oprócz zdobycia cennej wiedzy gwarantujemy dobrą zabawę i kreatywny sposób spędzania czasu.

Każdy uczestnik po zakończeniu kursu skorzysta z indywidualnego doradztwa (konsultacji) z zakresu pisania biznesplanu. Po zakończonym etapie szkoleniowo-doradczym uczestnicy złożą przygotowane biznesplany, które zostaną ocenione przez komisję konkursową.

Zwycięzców Konkursu poznamy już w czerwcu 2012r. podczas Loży Młodego Biznesu - spotkania promującego przedsiębiorczość akademicką. Nagrodą główną dla trzech laureatów będzie możliwość preferencyjnego ulokowania swojej firmy w Kieleckim Parku Technologicznym. Nagrodą dodatkową dla najlepszego pomysłu będą pieniądze na start. Fundatorem tej nagrody jest Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Patronami Honorowymi Konkursu są Prezydent Miasta Kielce – Pan Wojciech Lubawski oraz Wojewoda Świętokrzyski - Pani Bożentyna Pałka-Koruba. Projekt współfinansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu pn.: „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Nie czekaj zgłoś się już dziś! Więcej informacji na www.technopark.kielce.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)