... ... ...

MyHeritage wykorzystuje najnowocześniejszą technikę do stworzenia osobistych kalendarzy rodzinnych

Dodane

13-03-2012

Lech Romański

MyHeritage, najpopularniejsza sieć rodzinna w Internecie ogłosiła dzisiaj światową premierę spersonalizowanych i konfigurowalnych kalendarzy rodzinnych, które są tworzone za pomocą jednego kliknięcia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Pięknie zaprojektowane kalendarze rodzinne przedstawiają nowy i łatwy sposób dla rodzin do zapamiętywania specjalnych okazji. Kalendarze są automatycznie wypełnione ważnymi wydarzeniami takimi jak urodziny, rocznice i święta państwowe jak również są intuicyjnie wypełnione najbardziej pasującymi rodzinnymi zdjęciami. Kalendarze są spersonalizowane dla każdego użytkownika MyHeritage rywalizując z innymi wiodącymi projektami branżowymi, a ich tworzenie trwa zaledwie ułamek czasu i wysiłku.

Z ponad 62 milionami zarejestrowanych użytkowników i 21 milionami drzew genealogicznych, MyHeritage stał się zaufanym domem w Internecie dla rodzin pragnących poznać swoją historię rodziny, udostępniać wspomnienia i pozostawać w kontakcie z krewnymi. Nowe osobiste kalendarze rodziny powstają poprzez użycie informacji z prywatnego drzewa genealogicznego użytkownika na MyHeritage, takich jak nazwiska, zdjęcia, urodziny i rocznice ślubu najbliższych członków rodziny, aby móc zapewnić najlepszą bezproblemową ścieżkę rodziny i idealny prezent dla bliskich. Dla milionów użytkowników MyHeritage, którzy zainwestowali w budowanie drzewa i załadowali również zdjęcia rodzinne, mogą teraz nagrodzić swoje wysiłki poprzez nasze innowacyjne produkty, które korzystają z danych już wprowadzonych, np. nowe kalendarze rodzinne.

Stworzone za pomocą jednego kliknięcia z tablicy 15 wzorów do wyboru, użytkownicy mogą przeglądać kalendarze i bardziej je dostosowywać do indywidualnych gustów m.in mogą dodawać dodatkowych krewnych, wydarzenia i zdjęcia albo też zastąpić lub zmieniać pozycję zdjęć, które zostały automatycznie wybrane. Kalendarze są globalnym produktem dostępnym w 28 językach i są dostarczane do dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, zawierają one święta państwowe, a także najważniejsze święta religijne według danego kraju.

- Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia osobistych kalendarzy rodzinnych, aby ułatwiać rodzinom śledzenie ważnych dla nich wydarzeń - powiedział założyciel i dyrektor generalny MyHeritage Gilad Japhet. - Nieustannie dążymy do dywersyfikacji naszej oferty historii rodziny, aby zaangażować szerszą grupę rodzin, a nasze piękne i natychmiastowe kalendarze rodzinne są ważnym krokiem w tym kierunku. Osobisty kalendarz rodzinny jest niedrogi i jest sympatycznym dodatkiem do każdego domu, zrobiliśmy to w łatwy sposób, aby każdy mógł go otrzymać - dodał.

Kalendarze są dostępne na http://www.myheritage.pl i kosztują tylko 15.25€/62,59PLN plus dostawa.

Kalendarze rodzinne są wynikiem współpracy MyHeritage pomiędzy firmami Fuga Technologies oraz Total Graphics, na podstawie MyHeritage Family Graph API i Adobe InDesign Server. Więcej drukowanych produktów zorientowanych na rodzinę będzie rozwijanych przez to partnerstwo w przyszłości.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)