Grupoli.pl to innowacyjny system zapewniający pomoc w razie utraty lub zniszczenia rzeczy. Dzięki niemu, w wygodny sposób można ubezpieczyć często narażone na uszkodzenia lub kradzież mienie ruchome, m.in. laptop, telefon czy rower, tym samym zabezpieczyć się przed nieplanowanymi wydatkami czy długotrwałą procedurą szacowania szkody, udowadniania i oczekiwania na rekompensatę ze strony ubezpieczyciela.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Wystarczy się zarejestrować i dodać do swojego profilu przedmioty wraz z ich zdjęciem, opisem, wskazaniem wartości oraz sugerowanej składki. Każdą z tych rzeczy można zaproponować do ubezpieczenia swoim znajomym, zapraszając ich w łatwy sposób m.in. poprzez Facebook czy Google.

To użytkownik decyduje o tym, co ubezpiecza i jaką kwotę przeznaczy na ewentualne odszkodowanie. Na Grupoli.pl obowiązuje tzw. „Zasada wzajemności”, która zapewni właściwe zabezpieczenie danego przedmiotu tylko przy obustronnym wsparciu. Rejestracja oraz korzystanie z Grupoli.pl jest bezpłatne. Nie pobierane są również żadne prowizje od wpłacanych przez użytkowników składek.

Projekt Grupoli.pl należy do grupy projektów inkubatora HexFund z siedzibą we Wrocławiu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)