Zespół „Bank” do tej pory wydał siedem albumów, pierwszy z nich – „Jestem panem świata”, w 1983 roku zyskał miano złotej płyty. Grupa ma na swoim koncie wiele występów zagranicznych. Ostatnia składanka ukazała się w 2009 roku, nosi tytuł „Ciągle ktoś mówi coś”. Podążając z duchem czasu, muzycy postanowili wydać swoje ballady w wersji dostępnej na iPada.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Aplikacja umożliwia swobodny dostęp utworów Grupy Rockowej Bank. W biografii, napisanej przez członków zespołu, użytkownicy znajdą najważniejsze informacje o grupie. W osobnej części znajdują się wszystkie teksty piosenek. Sympatycy zespołu zyskają dostęp do nagrań muzycznych oraz informacji związanych z twórczością i życiem artystów. W odrębnych zakładkach umieszczone są zdjęcia z trasy i unikalne wycinki prasowe z przeszłości.

Aplikacja jest interaktywna - dzięki specjalnie stworzonemu serwerowi użytkownicy mają możliwość dodawania własnych treści i zdjęć. Posiadacze aplikacji, będą mogli nie tylko lepiej poznać zespół, ale także być częścią aktywnej społeczności skupionej wokół aplikacji.

Aplikacja dostępna jest pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/bank-ballads/id500281133?mt=8

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)