ScreenSHU.com to aplikacja pozwalająca w prosty sposób zrobić zrzut ekranu strony www, filmu, gry etc. i w niespełna sekundę zamieszcza zrobiony zrzut w internetowej chmurze emitując krótki link, gotowy do wysłania znajomym.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Model biznesowy tego projektu składa się z mikropłatności za konto PRO, które skierowane jest do osób pracujących grupowo nad projektami oraz przychodów z reklam.

Za $3 miesięcznie użytkownik dostaje nielimitowaną ilość wykonanych zrzutów ekranu, może zabezpieczyć swój "screenshot" hasłem, wyłączyć możliwość komentowania na Facebook'u oraz pozbyć się reklam emitowanych przy "zrzucie".

Zainwestujemy 200 tysięcy złotych z własnych środków głównie w rozwój aplikacji i dział obsługi użytkownika. Celem na rok 2012 jest 50 tysięcy pobrań darmowej wersji programu oraz sprzedaż 5000 kont PRO na rynku międzynarodowym – komentuje Maciej Białek, CEO Xi Investment.

W portfelu Xi znajdują się już: PIXERS (największa na świecie wyszukiwarka plakatów, fototapet), PCDOC (sieć pogotowia komputerowego) i PromoRing (sieć reklamowa w sklepach internetowych).

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)