Polska chmura Storino.pl wdrożyła dedykowaną aplikację dla sieci Play na telefony z systemem Google Android.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Storino.pl, polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych oparte na technologii Cloud Computing, weszło na rynek w czerwcu ubiegłego roku. Od tego momentu dynamicznie się rozwija dając swoim użytkownikom kolejne możliwości i udogodnienia. W ostatnich dniach Storino.pl wdrożyło dedykowaną aplikację pozwalającą na korzystanie z Chmury użytkownikom sieci Play posiadającym telefony komórkowe z systemem Google Android.

Ta bardzo użyteczna aplikacja pozwala w błyskawiczny sposób przesłać zdjęcia, filmy, nagrania i inne dane z telefonu na komputer albo inne urządzenie. Z drugiej strony Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze. Pliki pobrane na telefon ze Storino.pl zapisują się w jego pamięci, dzięki czemu są dosłownie „pod ręką” nawet wtedy, gdy użytkownik nie posiada dostępu do Internetu. W ten oto prosty sposób telefon może działać jako internetowy pendrive oraz kopia bezpieczeństwa danych.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a dzięki bliskiej integracji z systemem Android jest prosta i szybka w użyciu, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał usługi Storino.pl. Za darmo można ją pobrać w Android Market.

Więcej o Storino.pl dla Play znajduje się na stronie: http://play.storino.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)