W Poznaniu i Warszawie rusza wiosenna edycja bezpłatnych szkoleń dla e-biznesu pod hasłem PayU Developers’ Day. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak udoskonalić działanie sklepów internetowych i powiększyć zyski dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu płatności internetowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

PayU Developers’ Day to bezpłatny projekt szkoleniowy, którego celem jest dostarczenie wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku płatności internetowych w Polsce.

W naszych szkoleniach biorą udział osoby zajmujące się integracją e-biznesu z systemami płatności oraz właściciele firm, którzy rozpoczęli swoją działalność w sieci, ale wciąż chcą doskonalić swój biznes. Pierwsza tura spotkań cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na wiosenną edycję – mówi Łukasz Janowski, Product Manager PayU S.A.Już wkrótce uruchomimy także portal dla developerów, który będzie kolejną, po warsztatach, częścią rozwijającej się platformy „openpayu” – dodaje.

W programie szkolenia zaplanowano kilka godzin teoretycznych i warsztatowych. Pierwsza część spotkania dotyczy płatności internetowych oraz prezentacji konta do robienia zakupów w wielu miejscach w Internecie za pomocą tylko jednego hasła i loginu. W drugiej części, praktycznej, zostanie zaprezentowany proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU.

Zajęcia prowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wdrażający systemy PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Terminy najbliższych szkoleń:

  • Poznań: 12 i 26 kwietnia
  • Warszawa: 19 kwietnia

Szczegóły dotyczące szkolenia dostępne są na stronie: www.payu.pl/developersday oraz na FanPage’u PayU w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/PayUpl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)