Warszawski lab mobilny Appvetica został zakwalifikowany do finałów konkursu Startup Rally będącego częścią jednej z największych europejskich konferencji technologicznych The Next Web 2012, odbywającej się w Amsterdamie w dniach 26-27 kwietnia. Appvetica zaprezentuje swój najnowszy produkt o nazwie AppMotion, którego premiera będzie miała miejsce właśnie na konferencji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


AppMotion to biblioteka pozwalająca zintegrować kontrolę ruchem w aplikacjach i grach iPadowych. Kontrola odbywa się za pomocą iPhone’a lub iPoda Touch, tak jak ma to miejsce w konsoli Nintendo Wii. Oprócz wypuszczenia samej biblioteki dla twórców gier i aplikacji na iOS, Appvetica umieści w Apple AppStore kilka gier własnej produkcji.

Do finałów Startup Rally zostało w sumie dopuszczonych dziewiętnaście firm, które będą miały okazję zaprezentować swój projekt na scenie przed publicznością złożoną z bloggerów, dziennikarzy oraz inwestorów z całego świata. Zwycięzcy zostaną wybrani przez sześcioosobowe jury pod przewodnictwem CTO i Vice-president Amazon, Wernera Vogelsa.

Appvetica, została założona pod koniec zeszłego roku lab przez doświadczonych developerów Piotra i Michała Tuszyńskich oraz designera Tomasza Zająca. Więcej szczegółów odnośnie AppMotion można znaleźć na stronie http://appvetica.com/appmotion

źródło: informacja prasowa


Komentarze (0)