HackFest#3 już w najbliższy weekend (13-15.kwietnia) w Poznaniu, Bielsku-Białej i Internecie. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad udziałem weźcie pod uwagę, że to ostatnia szansa na rejestrację i zdobycie nagród o łącznej wartości 10.000 zł!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Czym Hackfest różni się od dobrze znanych i popularnych eventów tego typu?

HackFest to przede wszystkim technologiczne podejście do tematu tworzenia aplikacji internetowych. Programiści mają pełną swobodę w wyborze języka programowania. Organizatorzy wzięli pod uwagę, że podczas 48-godznnego kodowania, projekt ewoluuje a długoterminowa rzeczywistość często rozmija się z pierwotnym pomysłem. Aplikacje ocenione zostaną w kategoriach, które dają szerokie pole do popisu wszystkim członkom zespołów. Premiowane dodatkowo będą aplikacje o najbardziej kreatywnym interfejsie czy najlepszym designie, ale również takie, które ułatwiają codzienne życie (czyli do “lifehackingu”) lub są po prostu - zgodnie z głosem Jurorów - najlepszą aplikacją.

Mocnym akcentem imprezy jest część edukacyjna. Zaproszeni eksperci, reprezentujący różne obozy technologiczne, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas wykładów a w czasie sesji mentorskich podpowiedzą, w jakim kierunku powinien rozwijać się projekt. Z punktu widzenia uczestników, istotne powinno być, że rejestracja na HackFest jest bezpłatna a Organizatorzy poza możliwością uczestnictwa onsite (równolegle w Poznaniu i Bielsku) umożliwiają zdalny udział w rywalizacji. Tych, którzy nadal się wahają, być może przekona, że twórcy najlepszych aplikacji, wybranych w głosowaniu Jurorów, wygrają nagrody pieniężne. Eksperci z Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wyróżnią również aplikację, która ma szanse na komercyjny sukces. Preinkbuacja może zaprocentować wejściem kapitałowym nawet do kwoty 800 000 zł.

Bezpłatna rejestracja na http://hackfest.pl aktywna jest do czwartku, liczba miejsc ograniczona.

Komentarze (0)