Na polskim rynku pojawiła się już zapowiedź najnowszej aplikacji wspierającej planowanie domowych posiłków. Już wkrótce będziemy mogli czerpać prawdziwą przyjemność z gotowania dzięki dobrej organizacji i ciekawym oraz dopasowanym do naszych potrzeb przepisom. Pomoże nam w tym osobisty asystent kuchenny, aplikacja FOODEST która wystartuje jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


The FOODEST to nowe narzędzie na rynku innowacyjnych rozwiązań, które dostępne będzie poprzez platformę www.thefoodest.com. Celem aplikacji jest pomoc oraz inspiracja w codziennej pracy w kuchni. Optymalizowanie budżetu spożywczego, tworzenie spersonalizowanego menu, dobór przepisu na podstawie składników posiadanych przez użytkownika oraz opracowanie planu codziennych posiłków to jedne z wielu funkcjonalności jakie posiadać będzie FOODEST. Aplikacja będzie wsparciem w gospodarowaniu domową kuchnią, a przy tym pozwoli odkryć nową pasję gotowania. Chętni do przetestowania innowacyjnego narzędzia mogą już zgłaszać się na stronie www.thefoodest.com.

Innowacyjna aplikacja została stworzona z myślą o tych osobach, które gotują na co dzień, jak i tych, które nie zawsze dysponują wystarczającą ilością czasu i umiejętności na samodzielne przygotowywanie posiłków. Zapracowane kobiety, mężczyźni często wątpiący w uroki gotowania, pasjonaci nowych smaków czy młodzież wchodząca w dorosłe życie to jedne z wielu grup, dla których powstaje FOODEST. Dostępna nie tylko dla miłośników gotowania i nie tylko dla posiadaczy grubych portfeli aplikacja ograniczy czas tracony na zastanawianie się nad codziennym menu oraz pozwoli oszczędzić pieniądze związane z niezaplanowanymi zakupami spożywczymi.

Pomysłodawcą oraz twórcą aplikacji FOODEST - zarówno jej graficznej jak i technologicznej strony jest LifeInBrand. Agencja zajmie się także komunikacją projektu oraz wszelkimi działaniami promocyjnymi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)