Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową. BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT a Titanis pokaże jak można wykorzystać sterowanie komputerem myślami.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Agenda:

  1. Czego NIE NALEŻY robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie? - Patrycjusz Kosuń, Dencologic (twórca SlidePada).  Założyciel DENCO LOGIC S.A. opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i prowadzeniu startupa technologicznego.
  2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5 - Rafał Chabowski, BTC Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?
  3. Sterowanie komputerem myślami - jak, po co, dlaczego? - Mateusz Kruszyński, Titanis Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.

Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu - Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy pizzy. Kwietniowego Netcampa, organizowanego w ramach inicjatywy InfoTrendy - Szczecińskich Dni Informatyki, sponsoruje Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem.

Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)