Pięć tysięcy złotych i możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w Inkubatorze Technologicznym w Kielcach, to nagrody dla studentów, którzy przedstawią najlepszy pomysł na biznes – organizator konkursu Kielecki Park Technologiczny przedłużył termin nadsyłania zgłoszeń.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić tylko fiszkę i opisać pomysł na wymarzoną firmę. Zgłoszenia można składać do 17 kwietnia. Osoby, których plany zostaną uznane za najciekawsze zostaną zaproszone na bezpłatne szkolenia i warsztaty. Część z nich odbędzie się poza Kielcami. W trakcie warsztatów, studenci będą mogli dowiedzieć się m.in. jak tworzyć profesjonalny biznesplan i jakie warunki należy spełnić, żeby założyć firmę. Po zakończeniu szkoleń, ich uczestnicy przygotują biznesplany, a profesjonalne jury wybierze najlepsze pomysły na biznes. Na zwycięzców czekać będzie nagroda finansowa-  5 tysięcy złotych oraz możliwość prowadzenia firmy, na preferencyjnych warunkach, w Inkubatorze Technologicznym. - Studenci, ludzie młodzi potrzebują naszej pomocy i z myślą o nich przygotowaliśmy konkurs na najlepszy biznesplan. Chcemy wyłonić laureatów, którzy otrzymają od nas wsparcie w postaci bardzo preferencyjnych warunków najmu powierzchni w inkubatorze technologicznym. Chcemy również objąć laureatów parasolem ochronnym, opieką merytoryczną i doradczą - informuje Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.
Organizatorami  konkursu są: Kielecki Park Technologiczny, Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba oraz Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Więcej informacji

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)