8 maja w Krakowie i 9 maja w Katowicach odbędą się spotkania z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Swoim doświadczeniem oraz radami w prowadzeniu biznesu podzielą się m.in. Webshake.TV, Topicmarks, Lingapp, Time Solutions, Unico Software oraz Mementis. O priorytetach w inwestowaniu w stat-up’y opowie Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja, Epic Ventures, TLP Inwest, IBM Polska oraz Inkubator Obserwatorium Zarządzania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Spotkania mają na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby pozyskać kapitał.

Wydarzenia podzielone są na dwa bloki tematyczne.

W pierwszej części zatytułowanej „Start-up okiem Pomysłodawcy” czołowi przedstawiciele przedsiębiorstw powstałych w oparciu o innowacyjne pomysły odpowiedzą na pytania:

  • Jakie są kluczowe czynniki sukcesu w działalności start-up?
  • Jaką drogę trzeba przejść, aby pozyskać Inwestora?
  • Jak wygląda współpraca z Inwestorem?
  • Jak chronić i skutecznie wdrażać pomysł na biznes?

Podczas bloku „Start-up okiem Inwestora”, osoby inwestujące kapitał w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju podzielą się informacjami :

  • Czego Inwestor oczekuje od Pomysłodawcy?
  • Jakie są priorytety i logika interesów Inwestora?
  • Rewolucyjny, czy ewolucyjny - który pomysł ma szanse na pozyskanie kapitału?
  • Jakie formy wsparcia oferują Inwestorzy?

Udział w seminarium jest bezpłatny. Rejestracje na wydarzenie odbywa się na stronie Inkubatora Obserwatorium Zarządzania http://inkubator.obserwatorium.pl/spotkania.

Organizatorem cyklu seminariów Kapitał na start jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Patronem medialnym wszystkich wydarzeń są portale Nf.pl, MamBiznes.pl. Proseedmag.pl oraz PSAB-I.

Seminaria są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Do zobaczenia!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)