KlasowyKsiegowy.pl to zupełnie bezpłatny i nowatorski system do zarządzania funduszami klasowymi. To znakomite ułatwienie pracy skarbnika i pomoc w bieżących rozliczeniach składek na wydatki klasowe. Teraz z Klasowego Księgowego mogą korzystać także uczniowie.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Serwis KlasowyKsiegowy.pl umożliwia zarządzanie klasowymi finansami, a więc wszelkiego rodzaju składkami, wpłatami i zbiórkami pieniędzy na cele związane z życiem klasy i szkoły. Założenie bezpłatnego konta na stronie KlasowyKsiegowy.pl daje wiele możliwości dla nauczycieli, rodziców i teraz także dla uczniów.

- KlasowyKsiegowy.pl to inicjatywa, która wynikła z naszej własnej potrzeby. Jako zapracowani rodzice niejednokrotnie nie mieliśmy czasu pozostawać dłużej po zebraniach szkolnych, aby uściślać kwestie zbiórek na wycieczki szkolne. Często zapominaliśmy gotówki bądź rodzic - skarbnik nie miał możliwości wydania reszty dużej liczbie osób. Stworzyliśmy zatem system, który służy do ewidencjonowania składek i zarządzania nimi w bezpieczny i wygodny sposób. Ponieważ to uczniowie często wychodzą z inicjatywą zbiórek, teraz także uczeń może zostać Klasowym Księgowym - mówi Radosław Gromek, właściciel portalu.

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Użytkownik może zarejestrować się w nim jako Klasowy Księgowy (opcja dostępna zarówno dla uczniów jak i rodziców czy nauczycieli), a następnie zaprosić do stworzonej klasy uczniów i rodziców. Gwarantuje to pewność, że nikt niepowołany nie znajdzie się w gronie klasowym. Klasowy Księgowy dodaje listy składkowe, księguje i kontroluje wpłaty oraz komunikuje się z uczniami i rodzicami. System pełni zatem także funkcję forum klasy i umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości między użytkownikami. Rodzice i uczniowie dysponują aktualnymi informacjami na temat stanu klasowych funduszy oraz kontrolują składki i ilość wpłaconych środków.

Dostępna jest także wersja mobilna serwisu. Więcej informacji o tym bezpłatnym narzędziu dla rodziców, uczniów i nauczycieli można znaleźć na stronie internetowej www.klasowyksiegowy.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)