Rosnący w siłę polski portal iLunch.pl, który pośredniczy w zamawianiu posiłków online rozpoczął strategiczną współpracę z Zumi.pl, internetowym lokalizatorem należącym do Grupy Onet.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dzięki nowej funkcjonalności każdy użytkownik może złożyć zamówienie za pomocą widget’u umieszczonego przy wizytówkach restauracji współpracujących z portalem iLunch.pl, które odnajdzie na interaktywnej mapie.

Ponadto iLunch.pl wraz z Zumi.pl planują w dalszym ciągu rozwijać swoją współpracę, przygotowując dla swoich użytkowników nowe funkcjonalności.

Na tym działalność iLunch.pl się nie kończy. Aktualnie portal wybiega już o krok do przodu wobec oczekiwań klientów w zamawianiu online wprowadzając aplikację na urządzenia handheld typu smartfon czy tablet.

Portal iLunch.pl jest jedynym polskim portalem łączącym w sobie funkcję zamawiania posiłków przez Internet z bazą wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Dzięki niemu użytkownicy mogą zamówić dietetyczny i zdrowy posiłek wprost do domu lub biura. Portal choć ciągle młody, prężnie rozkwita w swojej działalności. Jeszcze na początku roku działający w 4 głównych miastach Polski, obecnie swoim zasięgiem obejmuje 14 miast i cały czas trwa proces przyłączania kolejnych. Celem portalu jest dotarcie do dużych i średnich miast w całej Polsce do końca roku 2012.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)