Ponad 50% wzrost skuteczności e-mailingów i 20% wzrost konwersji osiągają firmy korzystające z systemu Marketing Automation SALESmanago. Do grupy użytkowników systemu dołączyły w ostatnim czasie Koło Sanitec i ESKK - największa w Europie Centralnej firma zajmująca się zdalnym nauczaniem.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

SALESmanago to pierwszy w Polsce system klasy marketing automation. Na rynku amerykańskim ponad 30% firm korzysta z tego typu aplikacji i zastępuje nimi osobno działające systemy do email marketingu i CRM.

Poprawa efektów marketingu jest możliwa dzięki specyficznym funkcjom systemów do automatyzacji marketingu takich jak programy dojrzewania potencjalnych klientów czy dynamiczne oferty behawioralne tworzone przez system. Studia przypadków Tours potwierdzające skuteczność działania (m.in. Rainbow Tours) były prezentowane podczas największej tegorocznej imprezy branży marketingowej i interaktywnej – Revenue Trends 2012.

System tego typu daje się zastosować w każdej firmie która posiada przynajmniej jedną osobę zajmującą się marketingiem i sprzedażą. Firmy korzystające z systemu SALESmanago otrzymują bezpłatne opracowanie reguł automatyzacji.

SALESmanago powstał w firmie Benhauer, specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania i rozwiązań dla marketingu, z których korzysta ponad 4000 firm w Polsce, m.in. Allegro. System SALESmanago wybrało już ponad 100 firm m.in. SkyCash, Instytut Logistyki i Magazynowania i ESKK.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)