Zapraszamy na pierwszą odsłonę KrakSpot Business, czyli wydarzenia poświęconego biznesowi, przedsiębiorczości i startupom. Event odbędzie się 23 maja, a na uczestników tradycyjnie czekać będą świetne prelekcje przygotowane przez branżowych ekspertów i wartościowy networking. Częścią wydarzenia będzie także duży konkurs startupów – przyjmowanie zgłoszeń już trwa, a do wygrania Nowy iPad, 1000 zł oraz usługa Fast PR Social Media Release.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

KrakSpot to jeden z największych i najpopularniejszych barcampów w Polsce – każda edycja gromadzi ok. 250 osób.

Konkursowy formularz zgłoszeniowy można znaleźć na www.krakspot.pl/konkurs, warto śledzić też bieżące informacje na www.facebook.com/krakspot. Autorzy pięciu najlepszych projektów będą mieli okazję zaprezentować je na scenie podczas wydarzenia. Jury, złożone z przedsiębiorców i inwestorów (Jaromir Działo, Richard Lucas, Marek Przystaś i Michał Romanowski), wyłoni zwycięzcę, który otrzyma nagrody. Wszyscy jednak mogą liczyć na cenny feedback i możliwość spotkania się z praktykami i teoretykami biznesu.

Uczestnicy eventu będą mieli okazję wysłuchać wskazówek dotyczących tworzenia i prowadzenia udanego biznesu czy po prostu porozmawiać z ludźmi, którzy się na tym znają: inwestorami, przedsiębiorcami, Business Angels. To świetne miejsce na wypromowanie własnej firmy bądź startupu.

Partner Technologiczny wydarzenia: RCS (www.rcs2.pl).

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i wydarzeniu – do zobaczenia w Krakowie 23 maja.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)