Właśnie wystartowała nowa odsłona portalu www.dom.eu. Użytkownicy serwisu będą mogli znaleźć potrzebne informacje z branży budowlanej, uzyskają dostęp do działu ogłoszeń, a także dokonają zakupów spośród ofert prezentowanych na portalu. Wszystko w jednym miejscu. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Portal Dom.eu jest platformą, na której mogą spotkać się przedsiębiorcy i ich klienci, specjaliści i osoby poszukujące porad, ogłoszeniodawcy i potencjalni nabywcy. Portal z jednej strony odpowiada na potrzeby firm, chcących dotrzeć do klientów, a z drugiej strony – zaspokaja potrzeby użytkowników, poszukujących fachowców, produktów, usług czy nieruchomości. Potencjalni klienci firm, wypełniając prosty formularz zapytania, będą mogli bezpłatnie wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie, przedstawione przez współpracujące z portalem przedsiębiorstwa, które to, również za pośrednictwem portalu, mogą prezentować swoje usługi.

Jak mówi pomysłodawca i założyciel serwisu, Jacek Pacholczyk: Wielu ludzi, remontujących mieszkanie albo budujących dom, często ma kłopot z dostępem i wyszukiwaniem potrzebnych informacji czy ofert. Portal Dom.eu ma być odpowiedzią na tego typu problemy. Ma również zaspokajać potrzeby każdego zainteresowanego szeroko pojętą branżą budowlaną. Stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm, dlatego za pośrednictwem portalu będziemy starali się, aby każdy problem użytkownika został fachowo rozwiązany.

Dom.eu wyróżniać ma szerokie spektrum oferowanych możliwości. Internauci mogą wyszukiwać informacje i oferty dzięki modułom, takim jak: „Nieruchomości”, „Projekty” czy „Informacje”, bądź kierować swoje pytania bezpośrednio do specjalistów. Portal daje też możliwość wypowiadania się na interaktywnym forum. Ponadto w serwisie można znaleźć dział prawny z ustawami i przepisami oraz wzory dokumentów do pobrania.

Dodatkowo w serwisie znaleźć można zakładkę „Dom.tv”, gdzie publikowane mają być filmy z poradami, wypowiedziami ekspertów na tematy nieruchomości, budowania domów i innych podobnych tematów. Również użytkownicy będą mieli możliwość dodawania własnych filmów, dotyczących tematyki budowlanej. Do wszystkich informacji będzie można dotrzeć za pomocą praktycznej wyszukiwarki.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)