Point.fm udostępnił nową wersję aplikacji kulinarnej na iPhone. PointekPro zyskał nowe funkcjonalności: skaner kodów kreskowych i listy zakupowe. Aplikacja jest już dostępna w AppStore.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


PointekPro, polskojęzyczna aplikacja kulinarna przeznaczona jest na telefony iPhone i iPody Touch. Książka kucharska w telefonie zawiera katalog ponad 5600 przepisów kulinarnych. Przejrzysta forma, łatwa obsługa, wyszukiwarka sprawiają, że aplikacja jest funkcjonalnym narzędziem codziennego użytku i już jej pierwotna wersja Pointek zdobyła wielu użytkowników.

Pointek zadebiutował 11 maja 2011 r. Już po 7 dniach aplikacja zajmowała 11 miejsce wśród najpopularniejszych w AppStorze w Polsce i 2 miejsce w kategorii Lifestyle.

Nowa wersja aplikacji - PointekPro została wyposażona w dodatkowe funkcje: listy zakupowe oraz czytnik kodów kreskowych. Pierwsze umożliwia zdalne tworzenie listy zakupów m.in. na podstawie przepisów wybranych przez użytkownika z książki kucharskiej. Za pomocą skanera kodów użytkownicy z łatwością dodadzą produkty do list zakupowych. Aplikacją rozpoznaje 30 000 produktów, głównie z branży FMCG.

PointekPro dostępny jest pod adresem: http://itunes.apple.com/my/app/pointekpro/id446089878?mt=8

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)