Centrum coworkingowe Kompany i Studio Kreatywnej Współpracy, łącząc swoje siły i doświadczenia, organizują w ramach programu Ekosystem spotkania dla start-upów. Każdy cykl będzie obejmował cztery spotkania – „Czynniki Pierwsze”, poświęcone dogłębnej analizie koncepcji wybranego start-upu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Ideą spotkań jest brainstorming nad wybranymi pomysłami. Możliwość przedstawienia swojego pomysłu zgromadzonym uczestnikom zyskają cztery pierwsze zgłoszone start-upy. Dzięki szczegółowej analizie projektu, sugestiom i radom uczestników zajęć, każda prezentująca ekipa dopracuje i ulepszy swój start-up, a wszyscy uczestnicy zyskają bezcenną możliwość wymiany doświadczeń i nabytej wiedzy.

Spotkanie demonstracyjne odbędzie się 26 maja o 9:00 w budynku Kompany przy ulicy Berka Joselewicza 21 w Krakowie. Pierwszy pełny cykl warsztatów rozpocznie się w czerwcu. Spotkania będą odbywały się naprzemiennie w Kompany i Studiu Kreatywnej Współpracy. O szczegółach organizatorzy poinformują uczestników majowego demo. Informacje będzie można również znaleźć na stronach internetowych obu firm.

Twórcy – Kompany wraz ze Studiem Kreatywnej Współpracy – wierzą, że przepływ doświadczeń wśród ekip budujących różniące się od siebie start-upy to najlepszy sposób na dopracowanie pomysłów oraz skonfrontowanie ich w przyjaznym środowisku.

Zgłaszać można się tutaj http://kompany.pl/ekosystem/. W nazwie projektu dopiszcie „Czynniki Pierwsze”.

Zapraszamy do zapisywania się do wydarzenia na Facebooku http://www.facebook.com/events/ 267595843339761/

Pomóż swojemu start-upowi. Pomóż innym! Zapraszamy do rozłożenia swoich projektów na Czynniki Pierwsze!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)