Niespełna dwa tygodnie dzieli nas od kolejnego spotkania z serii 1410 Start-up Stories and Speed Dates. Już 30 maja o godzinie 16.45 w Laboratorium BRAMA odbędzie się siódme spotkanie cyklu. Tym razem zostali zaproszeni przedstawiciele popularnych serwisów randkowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

1410ventures zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "1410 Startup Stories and Speed Dates" - nową na polskim rynku start-upów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznajemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą założyciele społecznościowych serwisów randkowych, pozwalających na poznawanie ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Serwisy tego typu cieszą się coraz większą popularnością, a zagraniczne media startupowe donoszą o zupełnie nowym trendzie, tzw. 'social discovery'. Wspólnie dowiemy się, jak radzą sobie dwa serwisy wywodzące się z Europy Wschodniej i w jaki sposób planują umacniać swoją pozycję na rynku globalnym.

Zapraszamy na wywiady na żywo (telekonferencja Skype) z Igorem Kuznetzovem, zarządzającym relacjami z partnerami w serwisie Wishdates oraz z Andresem Susi, CEO i założycielem serwisu Flirtic. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów Wishdates oraz Flirtic, prześlij je na adresstories@1410ventures.com.

Stałym elementem spotkań jest sesja networkingowa, w formie tzw. "Speed Dates". Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania - kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów? Zachęcamy do aktywnego networkingu i nawiązywania nowych relacji - pamiętajcie o wizytówkach!

1410 Start-up Stories and Speed Dates (7) odbędzie się w środę, 30 maja 2012, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestnictwa na stronie http://www.1410startupstories-7.evenea.pl/ Ilość miejsc ograniczona!

Partnerzy wydarzenia:

  • Laboratorium BRAMA
  • AerFinance Ventures

Patroni medialni:

  • MamStartup.pl
  • Proseed
  • Dziennik Internautów

Komentarze (0)