Już 15 kwietnia 2011 w hotelu Scandic we Wrocławiu odbędzie się drugie z cyklu spotkań adresowanych do ludzi związanych z branżą internetową oraz entuzjastów Sieci.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni dla wymiany poglądów i doświadczeń osób związanych z branżą internetową oraz podjęcie dyskusji na temat ciekawych projektów oraz tendencji w marketingu. Organizatorzy chcą, aby spotkania miały przede wszystkim wymiar praktyczny dzięki czemu możliwe będzie stworzenie unikatowej atmosfery do wymiany opinii i myśli wśród osób zainteresowanych nowymi trendami. Spotkania z cyklu WebWro mają charakter barcampowy, stąd brak z góry narzuconego tematu.

Na drugim spotkaniu wystąpią praktycy związani z różnymi obszarami działalności w Internecie. Na dobry początek wystąpi Michał Sadowski, partner w Flexy Interactive, który opowie o monitoringu marki w mediach społecznych, a Sławomir Sochaj z Opera Software podzieli się wiedzą o mobilnym Internecie w Polsce. Nie może na takim spotkaniu zabraknąć wątku związanego ze start-upami. Marcin Deręgowski (Artefakt) oraz Michał Uherek opowiedzą o tym jak podejść do nowych przedsięwzięć internetowych.

Szczegóły spotkania oraz rejestracja dostępne na stronie: http://webwro.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)