Od maja 2012 r. na polskim rynku periodyków branżowych, dostępny jest „Prevent Magazine” pismo o bezpieczeństwie w sieci, dostępne w wersji elektronicznej. Wydawcą magazynu jest firma iSecure Sp. z o.o., która do tej pory specjalizowała się w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych w zakresie ochrony danych osobowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Prevent Magazine od początku do końca tworzony jest przez praktyków. Autorami tekstów są pracownicy i właściciele firm, którzy współpracują z iSecure, a także nowi partnerzy merytoryczni. - Naszym celem jest edukowanie, a nie promowanie konkretnych rozwiązań, zatem specjaliści z różnych branż postarają się przedstawić swoje poglądy, doświadczenie i najlepsze praktyki w różnych obszarach związanych z bezpieczeństwem informacji. Prevent Magazine to nasza pasja, nasza praca, ale także niesamowita frajda z tego, że możemy cząstkę nas samych podarować Wam – Czytelnikom – mówi Michał Sztąberek wydawca i redaktor naczelny Prevent Magazine.

Tematem przewodnim pierwszego numeru są kwestie związane z bezpieczeństwem urządzeń i aplikacji mobilnych. Wśród artykułów znajdują się m.in. teksty poświęcone zagrożeniom dla systemu Android, wykorzystywaniu smartfonów w biznesie i związanym tym ryzykiem. Prevent Magazine stawia na praktyczne artykuły i porady, które bez problemu może wykorzystać w swoim biznesie zarówno właściciel małej czy średniej firmy, jak również pracownicy działu bezpieczeństwa w dużej korporacji. Magazyn dostępny jest nieodpłatnie w wersji on-line, w cyklu kwartalnym, wyłącznie dla zarejestrowanych prenumeratorów.

Bezpłatną zarejestrowani się na stronie www.prevent-magazine.pl. O Prevent Magazine przeczytać można również na facebooku prenumeratę Prevent Magazine można pobrać w formacie PDF www.facebook.com/PreventMagazine

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)