Najnowsze informacje z trybun Mistrzostw Europy, wyniki meczów, relacje live z najważniejszych wydarzeń – a wszystko to okraszone komentarzami sympatyków futbolu, w tym Marcina Dańca. Rusza informacyjna aplikacja GG dla fanów piłki nożnej, dzięki której nie przeoczą ważnych zwrotów akcji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Aplikacja będzie tętniła informacjami podczas trwania Mistrzostw Europy. Wieczorami będą się w niej pojawiać relacje „live”, a po meczach podsumowanie i wywiady. Najciekawsze wydarzenia będą komentowane przez Marcina Dańca i innych znanych sympatyków futbolu. Najważniejsze momenty w trakcie trwania meczów będą oznaczane specjalnymi ikonkami: gwizdek (start meczu), piłka (w momencie strzału gola), kartka (czerwona kartka dla piłkarza), zegar (zakończenie meczu).

Użytkownik otrzyma notyfikacje i powiadomienia z wzbudzającymi największe zainteresowanie informacjami i linki do artykułów w sportowej sekcji portalu Gadu-gadu.pl – http://sport.gadu-gadu.pl.

Aplikacja jest dostępna w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnej nowego GG - wystarczy dostęp do Internetu, żeby być na bieżąco z informacjami z mistrzostw w tym gorącym czasie, także w komórce.

Aplikacja jest już dostępna za darmo w Katalogu Aplikacji w GG: http:// beta.gg.pl/#app/euro2012 Katalog aplikacji jest dostępny również z poziomu komunikatora.

Po pobraniu aplikacji, ikona piłki nożnej pojawi się w lewym pasku przy liście kontaktów w komunikatorze GG.

Najnowsze GG można pobrać ze strony http://beta.gg.pl/info

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)