Zapraszamy na spotkanie z inwestorami z Doliny Krzemowej, w tym m.in. ze współtwórcą serwisu YouTube! Szukasz inwestorów dla swojego startupu? A może chciałbyś przyśpieszyć jego rozwój?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Jeśli tak, przyjdź 15 czerwca 2012r. do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER! Pojawią się u nas znakomici goście z Doliny Krzemowej:

  • Jawed Karim - współtwórca YouTube, obecnie twórca Youniversity Ventures - funduszu VC inwestującego w studenckie pomysły biznesowe,
  • Paul Bragiel - przedsiębiorca, współtwórca i partner zarządzający i/o ventures - akceleratora startupów na wczesnym etapie rozwoju,
  • Dan Bragiel - przedsiębiorca, partner w i/o ventures,
  • Mamoon Hamid - partner w The Social+Capital Partnership, funduszu VC inwestującego w firmy na etapie zalążkowym.

Zobacz jak powstał największy portal z filmami, co przyczyniło się do jego sukcesu i co zrobić by być równie wielkim! Inwestorzy z Doliny Krzemowej czekają właśnie na Ciebie!

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Zgłoś się już teraz. Liczba miejsc ograniczona! Termin przyjmowania zgłoszeń: 12.06.2012r. Zgłoszenia prosimy kierować na networking@inkubatorstarter.pl Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2012 r. o godz. 15.30 - UWAGA - Dokładna godzina spotkania może ulec zmianie!

Więcej informacji na stronie: www.inkubatorstarter.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)