W czwartek, 14 czerwca, w warszawskiej siedzibie AIP Business Link odbędzie się Business Mentoring. Młodzi ludzie będą mieli szansę zaczerpnąc nieco wiedzy i doświadczenia od założycielki i autorki sukcesu największej galerii handmade w Polsce, Julity Wojczakowskiej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Business Mentoring oferuje młodym przedsiębiorcom szansę na spotkanie z autorytetami na polu działań biznesowych. Tym razem Mentoring odbędzie się z udziałem Julity Wojczakowskiej, która stworzyła i rozwinęła galerię handmade. Jej Pakamera.pl wyrosła na aktualnie jeden z największych sklepów internetowych w kraju, jak oceniana jest przez ekspertów.

Julita Wojczakowska założyła serwis Pakamera.pl wraz z mężem w 2005 roku. Od tego czasu galeria stopniowo się rozwija, skupiając wokół coraz więcej artystów i zdobywając kolejne wyróżnienia. Warto wspomniec chocby nagrodę z roku 2008 dla najlepszego sklepu prezentującego galanterię w krajowym internecie wg Internet Standard. W 2009 roku tygodnik Wprost i portal Money.pl uznały Pakamerę.pl najlepszym polskim sklepem internetowym. Galeria Wojczakowskich regularnie otrzymuje także nagrody w dziedzinie wzornictwa, ale też prowadzenia i promowania biznesu w sieci. Pakamera.pl zrzesza już ponad 800 artystów i projektantów z całej Polski.

Na spotkanie mentoringowe z Julitą Wojczakowską AIP Business Link zaprasza już w czwartek, 14 czerwca, o godzinie 17:00. Zarejestrowani uczestnicy podczas sesji grupowych i indywidualnych będą mogli omówic z prowadzącym wszystkie zgłoszone wcześniej zagadnienia. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do zapisywania się na sesje grupowe i indywidualne, jak i przesyłania zagadnień do omówienia z mentorem, drogą mailową – pod adresem malgorzata.orzel@przedsiebiorca.pl, podając w zgłoszeniu nazwę firmy i pełnione stanowisko.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)