Kultura, jak to kultura na innowacje jest w pewien sposób odporna. Taki stan rzeczy zaczyna jednak ulegać pewnym zmianom. Cały proces przyśpieszą zapewne projekty i rozwiązania stworzone przez uczestników nadchodzącego Startup Sprint Kultura, który w dniach 22-24 czerwca odbędzie się w Poznaniu. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, komu zależy aby świat zmieniał się na lepsze.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, podczas których uczestnicy opracowują produkty i usługi związane z tematem przewodnim wydarzenia. Od 22 do 24 czerwca uczestnicy w interdyscyplinarnych zespołach zajmą się szeroko pojętą kulturą. Trzeciego dnia przyjdzie czas na podsumowania i prezentację projektów przed potencjalnymi inwestorami. W opracowaniu rozwiązań tradycyjnie pomogą im mentorzy, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Na czyje wsparcie mogą liczyć tym razem?

Publikowane w Gazecie Wyborczej felietony Wojtka Orlińskiego zna niemal każdy. Reprezentowany przez niego sosób postrzegania popkultury będą mogli poznać bliżej uczestnicy Startup Sprint Kultura. Podobnie jak sposób, w jaki świat reklamy postrzega Irena Mrozek, autorka bloga zjadamyreklamy.pl. Do tego Zuch, czyli Maciej Mazurek, który swoją wizję świata przekłada na rysowaną rzeczywistość bloga zuch.blox.pl. Swoim doświadczeniem w świecie filmu podzieli się Borys Musielak z Filmaster. O świecie widzianym przez pryzmat kamery opowie również Błażej Szydzisz, członek teamu Poznań I Love You, którego filmy o Poznaniu skutecznie zarażają miłością do stolicy wielkopolski.

Ci, którzy już coś w kulturze zmieniają, połączą siły z tymi, którzy chcą spowodować więcej zmian. Jakie będą tego efekty? Dowiemy się już 24 czerwca, podczas prezentacji wszystkich, opracowanych podczas Startup Sprint Kultura projektów.

To już 6 wydarzenie z serii Startup Sprint – poprzednio tematami projektów były finanse, rolnictwo, sport, zdrowie i młodość. Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kto ma chęć spróbować swoich sił w tworzeniu nowych rozwiązań. Uczestnictwo jest bezpłatne. Przy zgłoszeniach pobierana jest od uczestników zwrotna kaucja. Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.startupsprint.pl.

Organizatorem Startup Sprint jest LMS Invest - fundusz specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw. Obszar zainteresowania LMS Invest stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)