W czerwcu b.r. Alerter.pl wprowadził nową funkcjonalność – alert „PRACA”. Aplikacja ma ułatwić osobom aktywnie poszukującym pracy, monitorowanie wszystkich ofert w internecie według ściśle sprecyzowanych kryteriów dostosowanych do profilu zawodowego kandydata. Funkcjonalność zdobyła już dużą popularność, w ciągu niecałych dwóch tygodni od wdrożenia skorzystało z niej prawie 1000 nowych użytkowników.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jak działa alert praca?

Aby uzyskać dostęp do powiadomień o aktualnych ofertach pracy wystarczy bezpłatnie zarejestrować swoje konto na stronie Alerter.pl. Do wyboru są dwa rodzaje kont: podstawowe, umożliwiające zapoznanie się z aplikacją oraz konto premium – które umożliwia elastyczny wybór ilości Alertów praca i ich właściwych kategorii związanych z profilem zawodowym.– Konfiguracja wybranych przez użytkownika kryteriów umożliwia nam monitorowanie Internetu odpowiednimi narzędziami. Jak tylko właściwy komunikat odpowiadający preferencjom zawodowym użytkownika zostanie wyszukany, wówczas otrzymuje on powiadomienie na wybrany kanał – smsem, mail’em bądź przez gadu-gadu, wraz z odnośnikiem do źródła – jest to właśnie Alert. Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba już przeglądać niezliczonej liczby portali w poszukiwaniu ofert, co znacznie zaoszczędza czas – mówi Przemysław Szymko, kierujący projektem Alerter.pl.

Serwis Alerter.pl

Serwis jest stworzony dla osób, które stale poszukują w internecie bieżących informacji na interesujący ich temat. Aplikacja monitoruje witryny z Polski i ze świata, w poszukiwaniu tematów dostosowanych do słów kluczy, dostarczając bieżące doniesienia prasowe bądź zapowiedzi tych, które dopiero się pojawią.

– Aukcje Allegro, zakupy grupowe, oferty pracy, kursy walut, zmiany na giełdzie – to wybrane funkcjonalności serwisu Alerter.pl. Narzędzie kierujemy zarówno do osób indywidualnych, ale również do firm, dzięki czemu mogą monitorować bieżącą sytuację na rynku, działania konkurencji, czy kontrahentów. W niedługim czasie planujemy wdrożenie nowej, bezpłatnej wersji serwisu – Alerter Light, która nie będzie wymagała rejestracji. Naszym zamierzeniem jest płynne poprowadzenie użytkownika przez całe doświadczenie związane z tworzeniem i zarządzaniem alertami, aby zwiększyć intuicyjność korzystania z serwisu – dodaje Przemysław Szymko.

Przykłady innych alertów

  • Alert Allegro – śledzi wybrane aukcje, terminy i zmiany. Umożliwia wygranie licytowanego przedmiotu, czy zakup trudno dostępnego.
  • Alert walutowy – powiadamia o kursach walut przedstawianych na bieżąco przez Narodowy Bank Polski.
  • Alert zakupów grupowych – umożliwia odnalezienie w gąszczu ofert najbardziej konkurencyjnej, informuje o terminach, limitowanych propozycjach.
  • Alert RSS – zapewnia dostęp do wyselekcjonowanych, bieżących informacji z branży czy dotyczących konkurencji.

źródło: informacja prasowa

 

Komentarze (0)