Mobile4biznes.pl jest multikanałową platformą do zarządzania kampaniami  marketingowymi. Jest  to doskonałe narzędzie do wsparcia sprzedaży poprzez zintegrowanie usług takich jak: sms, mms, sms głosowy, mass mailing oraz zarządzanie kuponami rabatowymi na telefon.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Usługa zapewnia szybki kontakt z klientem oraz skuteczne monitorowanie przeprowadzonych kampanii. Użytkowanie platformy wiąże się z rozmaitymi korzyściami. Dzięki niej klient biznesowy zaoszczędzi czas i pieniądze przy większej efektywności dotarcia do grup docelowych w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami reklamowymi. Aby skonfigurować swoją kampanię marketingową wystarczy zalogować się na stronie www.mobile4biznes.pl, przejść do działu „skonfiguruj kampanię" i rozpocząć swoją wielką przygodę z e-marketingiem.

Platforma jest tak zaprojektowana by korzystanie z niej nikomu nie sprawiało najmniejszego problemu. Interfejs jest przyjazny i prosty w obsłudze, a poprzez obecność pomocnego Widżeta będziemy mogli bez trudu realizować różnorodne akcje marketingowe. Z poziomu mobile4biznes można m. in. przeprowadzić konkurs SMS, wysłać aktualną ofertę swoich produktów na adres e-mail oraz zorganizować na nie super promocje przy użyciu e-kuponów rabatowych na telefon.

Wypróbuj możliwości platformy i  wykorzystaj potencjał naszej oferty dla Twojej firmy. Zapraszamy na www.mobile4biznes.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)