Serwis JuupStore, to nowa, niezależna platforma z grami i aplikacjami mobilnymi, dostępnymi dla systemów iOS, Android, Windows Phone, Java. Wszystkie mają polskie opisy i oceny przygotowane przez dedykowany zespół.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Coraz trudniej jest odnaleźć się w skomplikowanym świecie aplikacji mobilnych. Od wejścia na rynek pierwszego iPhone’a w 2007 roku pojawiły się nowe systemy operacyjne dla smartfonów – Android, Windows Phone – a za nimi nowe „markety”. Oprócz App Store mamy już Google Play i Windows Marketplace. Na każdej z nich developerzy gier i aplikacji rywalizują ze sobą. Nie zawsze fair. - Zdarza się, że aby wypromować swoje produkty, producenci sięgają po nieuczciwe środki – mówi Dariusz Adamczyk managing director JuupStore. – Najczęściej jest to publikacja fałszywych recenzji i opinii. Ręcznie albo za pomocą botów – dodaje.

Platforma Juupstore ma ułatwić użytkownikom odnajdywanie i pobieranie najlepszych aplikacji oraz gier na smartfony. Jest też miejscem, gdzie już wkrótce producenci będą mogli promować nowe pozycje. Pojawi się wiele nowych funkcjonalności. - Na JuupStore będzie można znaleźć atrakcyjne promocje, skierowane do polskiego użytkownika, niedostępne na App Store czy Google Play– mówi Adamczyk. - Producentom gier i aplikacji zależy na tym, by o ich nowych tytułach zrobiło się głośno, dlatego często decydują się rozdawać je wręcz za darmo – dodaje.

Produkcja gier i aplikacji mobilnych stała się polską specjalnością. Nie każdy wie jednak, że najpopularniejsze gry w App Store czy Google Play są często rodzimymi produkcjami.

Wrocławskie Tequila Mobile (Fantasy Kingdom Defense) to tylko jeden z przykładów. – W Polsce jest wielu zdolnych twórców gier i aplikacji mobilnych. Mają masę pomysłów, które z sukcesem realizują – mówi Dariusz Adamczyk. – Największym problemem jest jednak promocja. Mamy nadzieję, że nasz market ułatwi dobrym produkcjom zdobycie popularności oraz odpowiednich przychodów finansowych.– dodaje.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)