Jak uniknąć formularzy rejestracyjnych w e-sklepach? Na czym polegają szybkie przelewy online? Co zrobić, gdy czas realizacji transakcji się przedłuża? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można już znaleźć na www.edu.payu.pl – nowym portalu edukacyjnym o płatnościach internetowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Celem serwisu www.edu.payu.pl, uruchomionego przez PayU, jest dostarczenie wiedzy z zakresu e-płatności. Na portalu będą pojawiać się informacje o najnowszych i najbezpieczniejszych sposobach płatności oraz o nowościach ze świata e-commerce. Wszystkie materiały zostały zaprezentowane w nowoczesnej i przejrzystej szacie graficznej.

– Platforma edukacyjna poruszająca tematykę płatności internetowych jest odpowiedzią na coraz szybszy rozwój rynku e-commerce i znaczący wzrost transakcji dokonywanych online – mówi Magdalena Gołębiewska, Dyrektor Marketingu PayU SA. – Zależy nam na tym, aby użytkownicy wiedzieli w jaki sposób realizowana jest ich płatność. Na platformie będziemy pokazywać jak płacić szybko i wygodnie, ale także w jaki sposób wybierać najbezpieczniejsze rozwiązania – dodaje.

Pozycja lidera na rynku w Polsce zobowiązuje PayU do aktywnego udziału w edukowaniu użytkowników i przybliżaniu im tematyki płatności internetowych. Na portalu www.edu.payu.pl będzie można skorzystać z wielu form edukacyjnych: szkoleń online i offline, raportów, analiz, materiałów video czy quizów. Aby ułatwić internautom dotarcie do interesujących ich wiadomości, strona została podzielona na trzy sekcje tematyczne: kupuję w sieci, sprzedaję w sieci, dla mediów.

Twórcy platformy zamierzają zgromadzić wokół portalu społeczność praktyków oraz ekspertów od e-płatności. Ma to być miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń na temat różnych form i możliwości płacenia za zakupy w sieci. W tej chwili działania redakcyjne wspierają już: e-Commerce.edu.pl, Bankier.pl, Allegro.pl, iStore.pl. Portal jest także uzupełnieniem Akademii Allegro – projektu, w ramach którego organizowane są szkolenia z zakresu e-commerce.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)