Stań do rywalizacji w kolejnej odsłonie Global Startup Challenge (GSC) i udowodnij, że to właśnie Ty lub Twój zespół podbije z nami globalny rynek. Nie masz czasu do stracenia? – to bardzo dobrze, bo tylko tydzień pracy może dzielić Cię od wejścia we współpracę z największym graczami e-biznesu i zarządzającymi dużym kapitałem inwestycyjnym.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Global Startup Challenge (GSC) jest zarówno konkursem na najlepszy e-biznes jak i warsztatami, podczas których będziesz czerpać wiedzę i doświadczenie od najlepszych. W ramach GSC zapraszamy we wrześniu wybrane startup’y na 7 dni do Szczecina. Zadaniem finałowych zespołów będzie rozwinięcie przynajmniej jednej funkcjonalności swojego biznesu internetowego, która pozwoli nam ocenić, czy warto inwestować w dalszy rozwój przedsięwzięcia.

Zwycięzcy mają szansę na inwestycję w ich projekt do 200 tys. EUR w ramach Funduszu Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed oraz w postaci globalnej kampanii reklamowej prowadzonej przez Spółkę Red Sky. Ponadto wybrane projekty mogą liczyć na inwestycję prywatnych inwestorów Sieci Aniołów Biznesu AMBER. W ramach dotychczasowych prac wspieramy zwycięzców GSC 2011 m.in. przy tworzeniu ich marki, rozwijaniu sieci kontaktów oraz tworzeniu nowych funkcjonalności ich projektów.

Uczestnicy GSC otrzymają wsparcie merytoryczne, biznesowe, a także w ramach mniej
i bardziej formalnych spotkań, zawierają wartościowe kontakty biznesowe. Jedną z osób, która spotka się z uczestnikami GSC będzie Krystian Stypuła – założyciel home.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)