Serwis PayGSM, umożliwiający doładowania telefonów online, funkcjonuje już pod nazwą PayU. Zmiana ma na celu ujednolicenie wizerunku firmy i zapewnienie spójności komunikacyjnej dla całej Grupy PayU.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Nazwa serwisu PayGSM zmieniła się w PayU, ale jego funkcjonalność pozostaje bez zmian. PayU będzie nadal umożliwiać doładowania telefonów komórkowych w sieciach: 36,6, Heyah, Play, Orange, Mixplus, Simplus, Sami Swoi oraz T-mobile.

Użytkownicy korzystający z tej formy zasilania telefonu nie odczują żadnych zmian i będą mogli dokonać płatności zarówno przelewem, jak i kartą płatniczą. Usługa pozostanie dostępna także dla użytkowników konta PayU – jednego konta do płacenia za zakupy w internecie.

Aby skorzystać z doładowań PayU należy wejść na stronę www.doladowania.payu.pl, wskazać operatora komórkowego, podać numer zasilanego telefonu, kwotę oraz wybrać formę płatności. Podany nr telefonu zostanie doładowany wskazaną kwotą w ciągu maksymalnie 2-3 minut.

Od maja telefon można doładować za pośrednictwem PayU także w serwisie Facebook. Wystarczy zalogować się do swojego konta i wejść w aplikację PayU Doładowania.

źrodło: informacja prasowa

Komentarze (0)