Portfel IQ Partners S.A. powiększył się o kolejną spółkę. Za pośrednictwem swojego wehikułu inwestycyjnego InQbe sp. z o.o. fundusz zainwestował w spółkę iFood sp. z o.o. Zbuduje ona serwis, który za pośrednictwem internetu pozwoli dobrać i zaplanować indywidualną dietę dopasowaną do trybu życia i aktywności swoich klientów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Następnie tak przygotowaną dietę można będzie zamówić – w formie gotowych posiłków lub kompletu składników do ich przygotowania. Uruchomienie serwisu planowane jest na przełomie 2012 i 2013 roku. Pomysłodawcy nie chcą jeszcze zdradzać jego nazwy. Przekroczenie progu rentowności szacowane jest na drugie półrocze 2013 roku, w tym samym czasie planowany jest również debiut spółki na rynku NewConnect.

iFood sp. z o.o. to kolejna inwestycja IQ Partners w obszar internetu związany z branżą gastronomiczną. Wcześniej fundusz (również za pośrednictwem InQbe sp. z o.o.) zainwestował w spółkę Czerwony Widelec S.A. prowadzącą platformę internetową, umożliwiającą użytkownikom indywidualne lub grupowe zamawianie posiłków.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)