Rok temu, z początkiem wakacji... dokładnie 1 lipca 2011 roku, Reaktor otworzył swe wrota, zapraszając warszawskie startupy do wspólnej pracy w kreatywnym środowisku. Sporo się działo przez ten rok (to materiał na osobny artykuł), ale niepodważalnym faktem jest to, że szalona idea zorganizowania niezależnego miejsca, działającego i tworzonego “przez startupy dla startupów” zdała egzamin (również rynkowy) i od roku prężnie się rozwija.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Właśnie dlatego chcemy zaprosić wszystkich, którym idee Reaktora są bliskie, do wspólnego celebrowania pierwszych urodzin żoliborskiego centrum startupów.

Już w najbliższy piątek odbędzie się impreza, której nie zapomnicie! Podczas urodzin dowiecie się od twórców Reaktora, Ani Walkowskiej (Homplex) i Borysa Musielaka (Filmaster) o planach na kolejny rok działalności centrum, a zapowiada się bardzo ciekawie. Opowiemy o naszych nowych inicjatywach i nowych partnerach, którzy chcą wspierać przedsiębiorczość i ambitne projekty technologiczne. W skrócie: będzie się działo!

Paliwa do Reaktora, podobnie jak na zeszłorocznej “parapetówce”, dostarczy Ballantine’s, który pomoże tego wieczoru zapracowanym startupowcom i inwestorom “wySCOTCHyć z rutyny”.

Szykujemy również niespodziankę w postaci występu artystycznego - szczegóły zdradzimy niebawem na Reaktorowym Facebooku, którego polecamy obserwować: https://www.facebook.com/Reaktor.net

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)