Aplikacja Taxi5 na telefony z systemem Google Android doczekała się kilku wersji językowych. Już od tego tygodnia możecie zamówić taksówkę w jednym z sześciu języków: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim oraz oczywiście polskim.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Wersje językowe mają na celu pomoc zagranicznym turystom podczas korzystania z aplikacji. Proces zamawiania taksówki ułatwia dodatkowo fakt, że posługując się Taxi5 nie trzeba wykonywać telefonów ani podawać adresu.

Czym jest Taxi5?

Przeczytaj również

Taxi5 - taksówki na guzik

Taxi5 to darmowa aplikacja mobilna do zamawiania taksówek. Taxi5 automatycznie wykrywa Twoją lokalizację na telefonie komórkowym – aby zamówić taksówkę nie musisz nigdzie dzwonić - wystarczy, że naciśniesz przycisk w aplikacji. Aplikacja działa na telefony z systemem Google Android (pobierz aplikację z Google Play) oraz na iPhone (pobierz z App Store). Taksówkę można także zamówić ze strony internetowej www.taxi5.pl.

Gdzie działa Taxi5?

Taxi5 posiada w swojej dyspozycji już ponad 4000 taksówek w 18 miastach – m.in. Bydgoszczy, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Szczecinie i Łodzi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)