Nowy miesiąc, nowe wyzwanie dla startupów z warszawskich AIP. We wtorek 4 września o godzinie 19.00 w Klubie Sketch przy ul. Foksal 19 w Warszawie rozpoczniemy StartUp Mixer. Po raz kolejny 5 młodych firm działających w AIP przy 5 warszawskich uczelniach stanie do rywalizacji o nominację do tytułu Startupu Roku 2012. Gościem specjalnym spotkania będzie Cezary Kucharski.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Exceling, pierwsza z firm, które wezmą udział w warszawskim StartUp Mixerze, reprezentuje AIP SGGW. Jest to firma konsultingowo-szkoleniowa, która specjalizuje się w doradztwie i organizacji indywidualnych kursów w zakresie wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych w pracy. Firma Wizard działa przy AIP PW. Swoim klientom, czyli agencjom reklamowym, oferuje niestandardową obsługę w zakresie produkcji reklam. W imieniu AIP SGH będzie prezentowało się EcoPromo. Firma oferująca niestandardowe, zewnętrzne kampanie reklamowe z wykorzystaniem np. jednokołowych przyczepek reklamowych. AIP UW reprezentować będzie firma d9, która prowadzi kompleksowe działania w zakresie marketingu internetowego. Ostatnim startupem, jaki zaprezentuje się przed gośćmi, będzie Modułowo z AIP WAT. Świadczy ona usługi z zakresu projektowania, montażu, sprzedaży układów i modułów elektrycznych.

Pięciominutowym wystąpieniom firm, podczas najbliższego StartUp Mixera, będzie przyglądał się gość specjalny – Cezary Kucharski. Piłkarz, menedżer, poseł na Sejm VII kadencji i przedsiębiorca. Po zakończeniu kariery sportowej został właścicielem serwisu internetowego legia.net i licencjonowanym menedżerem piłkarskim. Od 2007 prowadzi firmę doradztwa sportowego CK Sport Management.

Cezary Kucharski podzieli się z młodymi przedsiębiorcami swoim doświadczeniem biznesowym, będzie czas na słuchanie i zadawanie pytań. Gość oceni również, która z prezentacji i pomysłów biznesowych był najlepszy. Kryterium będą stanowiły: oryginalne rozwiązania i efektywny model biznesowy. Firma, która znajdzie się na podium otrzyma nominację do tytułu Startupu Roku 2012.

Część oficjalna spotkania potrwa około godziny. Po tym czasie o atmosferę biznesową zadbają Witold Antosiewicz i Grzegorz Turniak. Autorzy książki „Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych”. zaproszą wszystkich gości do wspólnej gry networkingowej, która potrwa do godziny 23. Dla zwycięzcy przewidziana jest również nagroda – wspomniana książka i zaproszenie na spotkanie networkingoge, organizowane przez autorów w październiku.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)