... ... ...

Robisz zdjęcie? Podziel się nim za jednym zamachem na Facebooku i Twitterze dzięki Quicam

Dodane

04-09-2012

Adam Łopusiewicz

Quicam, najnowsza aplikacja fotograficzna na iOS przygotowana przez warszawski lab mobilny Appvetica jest już dostępna w AppStorze. Aplikacja ma proste zastosowanie - ma zaoszczędzić czas i ilość kliknięć potrzebnych na podzielenie się zdjęciem w serwisach social media. W skrócie - po autoryzacji kont wystarczy zaznaczyć, gdzie chcemy opublikować nasze zdjęcie - na Twitterze, na Facebooku czy w obu serwisach naraz, robimy szybko zdjęcie i już - nasze dzieło możemy oglądać na wybranych kontach w mediach społecznościowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Do każdego zrobionego zdjęcia możemy napisać unikalny tekst albo zdefiniować opis, który będzie automatycznie dodawany do wszystkich naszych zdjęć. Zdjęcie zachowywane jest też w rolce kamery. Wszystko to, aby nasze zdjęcia w mgnieniu sekundy trafiały dokładnie tam, gdzie chcemy, bez zbędnych ruchów i tracenia czasu.

Quicam jest aplikacją wykonaną przez mobilny lab Appvetica, developera takich aplikacji jak Tyype HD, Tyype for iPhone, Instageo, QRSight. Quicam można pobrać z AppStore za 0,79 € : http://itunes.apple.com/pl/app/quicam-share-photos-as-you/id554606116?mt=8 Jak wygląda aplikacja można też zobaczyć tutaj: www.appvetica.com/quicam

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)