Już dziś na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu #OpenReaktor na warszawskim Żoliborzu, będzie można posłuchać dwa wykłady związane z przyszłością technologii Mozilli. Brian KING opowie o budowaniu firmy korzystając z technologii open source, a Christian HEILMANN zdradzi sekrety Firefox OS. Wszystko transmitowane będzie również na żywo w sieci.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Brian KING to brytyjski przedsiębiorca, który swój biznes, briks.si buduje w Słowenii. W społeczności Mozilla działa od 1999 roku, jest też członkiem rady dyrektorów organizacji mozdev.org. Od początku biznes rozwija w oparciu o Mozilla Application Platform.

Christian HEILMANN to znany adwokat Open Web. Kiedyś pracował w Yahoo!, obecnie zatrudniony jest w Mozilli, aby „uczynić sieć lepszą”. Na spotkaniu opowie o budowaniu aplikacji internetowych w oparciu o HTML5 oraz zdradzi kilka sekretów nowego systemu operacyjnego tworzonego przez fundację, Firefox OS

Wydarzenie w centrum co-workingowym Reaktor rozpoczyna się dziś o 19:00. Prezentacje startują punkt 19:30 i w tym momencie rozpoczyna się też transmisja na żywo na reaktorwarsaw.com/live.

Na miejscu oprócz okazji do poznania mozillowej społeczności z całego świata, również pizza i piwo zafundowane wspaniałomyślnie przez Mozilla Foundation oraz strategicznego sponsora Reaktora, firmę Idea Bank.

Obecność potwierdzamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze (0)