Twórcy EduKoali, czyli oprogramowania do nauki słówek za pomocą popularnych fiszek, udostępnili nową aplikację o nazwie MyKoala. Nowy produkt został stworzony przede wszystkim dla młodszych adeptów nauki języków obcych. Od teraz możesz połączyć naukę z rozrywką korzystając z naszej aplikacji!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

MyKoala to aplikacja na smartfony dla wszystkich chcących nauczyć się języka angielskiego. Zadaniem aplikacji jest wpojenie nawyku systematycznego przyswajania nowego słownictwa oraz zapewnienie rozrywki. Pomysłodawcy postanowili w aplikacji zaprezentować misia koalę o imieniu “Stummy”, który wymaga codziennej opieki i karmienia. Produkty potrzebne do zaspokojenia potrzeb koali możemy zakupić za gwiazdki, które zbieramy przez naukę. Korzystając z aplikacji możemy nauczyć się nowych słówek rozwiązując quizy, układając puzzle czy przepisując znaczenie słówka litera po literze. Dzięki współpracy z iSpeech.org możemy poznać wymowę większości słów, których uczymy się dzięki MyKoala.

Aplikacja stworzona została dla uczniów uczących się języków obcych, a także dla ich rodziców. Opiekunom twórcy udostępniają panel kontrolny, w którym mogą sprawdzać postępy swoich podopiecznych. Ponadto rodzice mogą wyznaczać cele i zadania, które ich pociecha powinna wykonać w najbliższym czasie. - Stworzona gra jest kontynuacją naszego wcześniejszego dzieła czyli aplikacji EduKoala. Jest też odpowiedzią na zmieniający się dynamicznie rynek, który stawia przed nami nowe wyzwania. W ostatnim czasie popularnym tematem stała się grywalizacja, którą staraliśmy się jak najlepiej wykorzystać tworząc grę edukacyjną. Chcemy by nasi użytkownicy nie kojarzyli nauki z nudnym zajęciem tylko z rozrywką. Dzięki grywalizacji aplikacja pozwala w łatwy sposób wyrobić nawyk systematyczności. - mówi Michał Karmiński, pomysłodawca startupów EduKoala oraz MyKoala.

Aplikacja dostępna jest za darmo wyłącznie na smartfony z systemem Android. Możecie ją pobrać z tej strony: https://play.google.com/store/apps/details?id=koala.my. Twórcy zapowiadają kolejne aktualizacje oraz udostępnienie aplikacji na system iOS.

Poniżej przedstawiamy wideo promocyjne aplikacji:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)