Szukasz inteligentnego sposobu na oszczędne zakupy? PromoHunter to wygodny, mobilny łowca najlepszych promocji i okazji cenowych, który dzięki technologii geolokalizacji pozwala na wyszukiwanie promocji w sklepach bezpośrednio w pobliżu użytkownika. Zniżki, które potrafi upolować sięgają 70%.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

PromoHunter to nowa, darmowa aplikacja mobilna na telefony z systemem Android, która wyszukuje tysiące promocji i wyprzedaży z największych sieci handlowych i usługowych. Obecnie PromoHunter umożliwia wyszukiwanie atrakcyjnych ofert spośród ponad 10 tysięcy punktów w całej Polsce.

PromoHunter przegląda oferty wybranych sieci, znajduje najbliższą placówkę oferującą dany produkt bądź usługę i informuje użytkownika o jej dostępności wprost na jego telefon komórkowy. Średnio na jednej promocji można zaoszczędzić 24% tj. 32 złote, a niektóre zniżki przekraczają 70%. Dodatkowo aplikacja daje możliwość ustawienia automatycznych powiadomień o promocjach w danej lokalizacji, a także wyszukiwanie promocji na podstawie kategorii i dowolnych opisów. To nowoczesny i inteligentny sposób na oszczędne zakupy - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu Spółki PromoHunter. - Nie tylko zastępuje tradycyjne gazetki promocyjne, ale również daje możliwość wyboru treści, o których użytkownik jest informowany.

PromoHunter zadebiutował na rynku niespełna dwa miesiące temu, a już jest hitem. Do tej pory pobrany został z Google play ponad 12 tysięcy razy.

Aplikacja PromoHunter nie jest zależna od żadnych konkretnych sieci handlowych. Przeszukuje i gromadzi dane o zniżkach i promocjach we wszystkich największych sieciach handlowych w Polsce, a wykorzystując geolokację informuje o promocjach w pobliżu użytkownika.

Można ją pobrać bezpłatnie na telefony z systemem Android z Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.promohunter.android

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)