Ateria Sp. z o.o., jedna z spółek GK DGA do której należy między innymi największa specjalistyczna księgarnia z audiobookami na CD dostępna pod adresem www.audiobook.pl oraz portal www.fastdeal.pl, uruchomiła kolejny projekt- platformę z audiobookami www.audeo.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Audeo.pl jest nowoczesną platformą oferującą bogaty wybór audiobooków w postaci plików do pobrania i odsłuchania. W ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, książek można słuchać korzystając zarówno z komputera stacjonarnego, laptopa, odtwarzacza mp3 czy smartfona z systemem Android oraz iPhona i iPada.

- Audeo.pl jest naturalnym rozwinięciem już 7 letniej współpracy z wszystkimi najważniejszymi wydawcami audiobooków w Polsce. Dotychczas nasza księgarnia audiobook.pl była liderem w sprzedaży audiobooków na płytach CD. 80% asortymentu jest tu dostępne od ręki w naszym centrum logistycznym. Teraz dokładamy do tego pliki- dając klientowi wybór- książka w pliku na smartfonie lub płyta CD.

Audeo.pl to nasze inne spojrzenie na audiobooki- zrywamy z tradycyjnym, powszechnym i… staroświeckim modelem prezentowania i sprzedaży audiobooków. Audeo.pl to platforma dostępna przez www, ale i co ważniejsze przez aplikację mobilną. Za pomocą 2 „tapnięć” dostaniecie się do kluczowych funkcjonalności systemu. Nie ukrywamy oferty za podaniem e-maila czy założeniem konta. Postawiliśmy na prostotę i łatwość obsługi. Nasza aplikacja została zaprojektowana tak, aby koncentrować się na słuchaniu audiobooka, a nie na niepotrzebnie skomplikowanej obsłudze. Prościej się nie da. Stworzyliśmy wirtualną półkę, łatwą w użyciu, którą będziemy wraz z naszymi klientami obsadzać książkami. Już dziś, śledząc nasze akcje marketingowe możecie otrzymać 4 legalne, pełnowartościowe i darmowe audiobooki. A cztery książki to już mała półka, własna półka - powiedział Łukasz Czajka, Prezes Zarządu Ateria.

Rosnąca popularność nowoczesnych telefonów ułatwiających zarządzanie elektroniczną półką jak i świadomość klientów samego audiobooka jako produktu cyfrowego (nie jako kontry do książki papierowej, ale jako jej uzupełnienie) pozwala patrzeć na projekt z dużą dozą optymizmu.

- Biznesowo dla nas jest to projekt bardzo ważny - zaangażowaliśmy znaczące zasoby, koncentrujemy się na budowaniu zasięgu, poszerzamy nieustannie ofertę. Szykujemy się do akwizycji- w strategii Aterii Sp z o.o. cyfrowe produkty są istotnym elementem budowania portfolia produktów Spółki. A co do samego projektu - 7 letnie doświadczenie na rynku audiobooków, współpraca z wszystkimi wydawcami oraz portalem zakupów grupowych fastdeal.pl pozwala nam przygotowywać promocję i rabaty dotąd nie spotykane na rynku - twierdzi Łukasz Czajka.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)