Już w najbliższą niedzielę na targach mody Idea Fix Fest 2 na krakowskim Kazimierzu będzie można kupić najnowsze ubrania i akcesoria polskich projektantów. Czeka nas niezapomniany dzień stylu, dobrej muzyki i zabawy. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek – jedną z nich jest udostępnienie wystawcom aplikacji Melon, która pozwala na otrzymanie zniżek i upominków na stoiskach targowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas Idea Fix Fest 2 w promocji Melon znajdą się lubiane marki odzieżowe polskich projektantów, akcesoria i biżuteria. Dzięki zeskanowaniu kodu QR z zakładki Melon Promocje na profilu Idea Fix na Facebooku, na targach można otrzymać nawet 20% zniżki na wybrane ubrania i gadżety. Nagrody można odebrać w dniu trwania targów, czyli 23 września w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ulicy Świętego Wawrzyńca 15 w Krakowie.

Melon to karta stałego klienta , która nie zajmuje miejsca w portfelu, nie wymaga zbierania pieczątek ani wydruków. Melon to aplikacja na smartfony – zbieranie punktów w promocjach odbywa się przez skanowanie unikalnych kodów QR. Dzięki temu, w odróżnieniu od plastikowych kart lojalnościowych, klienci mają ją zawsze przy sobie, mając pewność, że jej nie zgubią ani nie zapomną. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z AppStore lub Google Play. Melon dostępny jest na smartfony z systemami iOS oraz Android, między innymi Iphone, Samsung, HTC oraz Sony Ericcson. Obecnie w Melonie, oprócz promocji Idea Fix, znajdują się oferty zniżkowe w klubach i restauracjach w całej Polsce.

Idea Fix Fest - druga edycja imprezy, na której spotykają się moda, muzyka i miejski styl życia. Tym razem będzie można odwiedzić ponad 50 stoisk z najciekawszymi propozycjami modowymi w tym sezonie, zajrzeć na pokaz zumby i do strefy smakosza. Na uczestników czeka też dawka dobrej muzyki w wykonaniu m.in. Newest Zealand, Buenos Bros i Chino. Melon wspiera Idea Fix Fest po raz pierwszy i z tej okazji dla swoich użytkowników przygotował promocję na swoim profilu na Facebooku.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)