Czy zdarzyło Ci się poszukiwać w sieci informacji o zdrowiu, diecie? Według badań przeprowadzonych przez Polskie Badania Internetu już co drugi polski internauta zagląda na serwisy o tej tematyce!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Internet daje nam dostęp nie tylko do ogromu wiedzy z zakresu szeroko pojętego zdrowia, lecz także do ludzi, którzy m.in. poprzez fora dyskusyjne, chętnie podzielą się z nami swoim zdaniem, czy to na temat skuteczności najnowszych diet, różnych preparatów, czy też polecą nam sprawdzonego lekarza.

Czy jest tu miejsce na wiedzę ekspercką?

Co zrobić w sytuacji, gdy mamy pytanie, na które nie wystarczy nam odpowiedź anonimowego internauty, pytanie o zdrowie, o dietę, na które chcielibyśmy otrzymać odpowiedź od specjalisty, osoby z odpowiednim wykształceniem?

Naprzeciw tej potrzebie wyszedł serwis o zdrowiu Pastylka.pl, który daje internautom możliwość zadania pytania ekspertowi online - lekarzowi lub dietetykowi. Niewątpliwe zalety takiego rozwiązania to anonimowość, która pozwala zapytać o te nawet najbardziej krępujące kwestie, szybka odpowiedź (średnio do 24 godzin), a także niski koszt. I oczywiście największa zaleta - otrzymana odpowiedź pochodzi od eksperta!

Szukając w sieci rzetelnej informacji w kwestii zdrowia postaw na wiedzę specjalistów i zadaj im pytanie na Pastylka.pl!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)