23 października 2012 roku w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się konferencja: „Droga spółki na rynek kapitałowy” organizowana przez Biuro Projektu Capital Express – Agencję Rozwoju Lokalnego w Jaworznie we współpracy z Quest Investment Sp. z o.o. oraz Instytutem Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konferencja będzie okazją do spotkania przedsiębiorców poszukujących kapitału na rozwój biznesu z ekspertami – doradcami i praktykami działającymi na rynku kapitałowym, a także przedstawicielami środowiska inwestorów. Jej celem jest przede wszystkim promocja dobrych praktyk w poszukiwaniu finansowania małych i średnich firm. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a inwestorami.

Konferencja podsumowuje doświadczenia z projektu „Capital Express - nowa proinnowacyjna usługa dla firm z potencjałem”, realizowanego przez ostatnie 2 lata przez Agencję Rozwoju Lokalnego w Jaworznie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Program zakłada profesjonalne doradztwo dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pozyskać inwestora strategicznego albo kapitał z emisji akcji lub obligacji w drodze oferty prywatnej lub publicznej na rynku regulowanym GPW, na NewConnect albo Catalyst. Wsparcie (w tym dokumenty dla inwestorów) otrzymują nieodpłatnie firmy z największym potencjałem rozwoju, wyłonione w drodze konkursu „Firma z potencjałem”.

Podczas wydarzenia laureatom ostatnich edycji konkursu zostaną uroczyście wreczone certyfikaty „Firma z potencjałem”.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i inwestorów, jak również wszystkie osoby zainteresowane tematyką rynku kapitałowego i procesu inwestycyjnego.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.capitalexpress.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)