Kiedy małe odkrycia stają się przełomowymi wydarzeniami? – Kiedy wzbudzają ciekawość, zainteresowanie i chęć „spróbowania” czegoś na własnej skórze. To „coś” musi poruszyć miliony, wywołać potrzebę i … służyć.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Takim wynalazkiem jest INTERNET. Jego narodziny datowane są na 1990r., kiedy to Tim Berners-Lee stworzył na potrzeby naukowców z CERN pierwszą stronę WWW. Wraz z narodzinami Internetu pojawili się też pionierzy – ludzie, którzy z dobrym pomysłem, w odpowiednim czasie i we właściwym miejscu, znaleźli różnorakie zastosowanie wykorzystania Sieci, na trwale zapisali się w kartach historii.

Bohaterami książki „E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego Internetu” są twórcy największych pierwszych polskich portali i platform, takich jak Allegro, Gadu-Gadu, WP, Onet czy o2. E-wangeliści polskiego Internetu to świadkowie jego narodzin, Ci, którym udało się odkryć i wykorzystać jego potencjał. Co kierowało założycielami tych serwisów? Co sprawiło, że udało im się zbudować tak silne marki? Dowiesz się sięgając po książkę Tomasza Ciska i Pawła Nowackiego. „E-wangeliści…” to zbiór rozmów z największymi osobowościami polskiego Internetu, a podane przez rozmówców informacje w wielu wypadkach są prezentowane publicznie po raz pierwszy. Ta książka Cię zainspiruje, skłoni do przemyśleń i zachęci do działania. Ta książka to wiedza obiecana…

E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu

Autorzy: Tomasz Cisek, Paweł Nowacki
Stron: 232
Premiera książki: 27.09.2012
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Helion SA w marce Onepress

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)